Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

© AMT-Med,s.r.o.

Spoločnosť AMT Med,s.r.o. patrí na Slovensku medzi najväčších dodávateľov nových alebo krátkodobo používaných ultrazvukov a medicínskej techniky.

Spoločnosť vznikla v roku 2005 a za ten čas tu predala veľké množstvo prístrojov , ktoré slúžia spokojným lekárom dodnes. Vďaka širokým a bohatým skúsenostiam našich spolupracovníkov v Nemecku vieme zabezpečiť kvalitný servis.

Sme dcérskou spoločnosťou AMT Medizintechnik GmbH, ktorá sa venuje predaju USG už 18 rokov. Našim cieľom je ponúknuť alternatívu pre tých, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov na nákup nových ultrazvukov. Odkupujeme 1 až 3 ročné stroje od súkromných lekárov alebo zo súkromných kliník v Nemecku.

Stroje sú vo veľmi dobrom stave a po následnej kontrole v našich servisných strediskách sú ponúknuté na predaj u nás v Novej Bani alebo v Nemecku , vo vzorkovej miestnosti, kde sa nachádza približne 150 strojov. Od roku 2008 predávame aj nové prístroje značky PHILIPS a krátkodobo používané usg zn. SIEMENS vo všetkých modifikáciach pre všetky lekárske a medicínske odbory.

Pre krátkodobo používané prístroje platí ,že každý prístroj je podrobený skúšaniu a vlastní certifikát akceptovaný v štátoch EÚ a zdravotných poisťovniach. Financovanie všetkých prístrojov je zabezpečené aj formou leasingu v spoločnosti TATRA leasing resp. nie je problém si vybrať ktorúkoľvek leasingovú spoločnosť na trhu.

Záruka na nové ako aj použité prístroje je 24 mesiacov.

K prístrojom, ktoré vlastníte je možné si u nás doobjednať ďalšiu techniku ako sondy, termotlačiarne atď.

ZAVOLAJTE NÁM EŠTE DNES A SPÝTAJTE SA NA ULTRAZVUK, O KTORÝ MÁTE ZÁUJEM TO ,ŽE NIE JE UVEDENÝ V TEJTO PONUKE NEZNAMENÁ ,ŽE HO NEMÁME.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. V prípade záujmu kontaktujte prosím našich spolupracovníkov.

Peter Beťko
konateľ